środa, październik 15th, 2014 | Author: filtrownik

Lata temu, aby otrzymać zatrudnienie, człowiek musiał się bardzo w związku z tą sprawą namęczyć: przeczytać ogłoszenia o pracę w gazetach, przejść się po licznych agencjach zatrudnienia, na własną rękę roznosić CV w wybrane przez nas miejsca. W dobie powszechności Internetu to zadanie stało się nieporównywalnie mniej uciążliwe. Duża ilość stron z ofertami o pracę dostarcza chętnym każdego dnia niezmierzone ilości ogłoszeń w sprawie pracy - aby aplikować, wystarczy paru przyciśnięć myszą.

 

Zdecydowanie każdy. Praca dla inżynierów, praca dla brygadzistów, praca dla lekarzy, telefonistek, kierowców, trenerów, matematyków - dla wielu z wymienionych grup portale pracy mają dzień w dzień imponującą grupę ogłoszeń z pracą. Pewne jest, że serwisy z pracą nie mogą zapewnić Ci zatrudnienia - są to jedynie ,tabliczki ogłoszeń”, które pomagają znaleźć to, co obecnie najmocniej szukającego pracy pociąga, bez opuszczania domostwa, bez poszukiwań oraz długiego czasu oczekiwania na odpowiedź. Zdecydowana większość z nich to serwisy ogólne, mające w w bazie danych wszystkie ogłoszenia o pracę. Istnieją także i takie, które przedstawiają oferty pracy jedynie dla określonej grupy docelowej, np.. dla studentów.

 

Category: Biznes, Firmy
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply